601857733

Uzdrowisko Parostacja

Saunatorium, Saunktuarium, Dzikie SPA, Sauna Społeczna, nad jeziorkiem Zimna Woda pod Warszawą

Saunatorium Parostacja

Parostacja to magiczne miejsce 25 min od centrum Warszawy, obok Grodziska Mazowieckiego.

Wybija tu z ziemi źródło i woda strumieniem spływa do jeziorka Zima Woda i dalej do rzeczki Rokitnicy.

W naturze oddech robi się wolniejszy, myśli uspokajają, zwiększa uważność. Żywioły gorąca w naszych saunach i beczkach pozwalają się całkowicie zrelaksować, a zimna hartować.

 Jesteśmy przede wszystkim saunarium, leśnym SPA, ale jak przekonasz się odwiedzając nas nie tylko 🙂

Przyjedź na jedno z organizowanych przez nas wyjątkowych wydarzeń  i warsztatów lub umów na masaż.
 

Umów się na masaż

Masaż gorącymi liściastymi witkami to jakby kochać się z lasem. To jedno z piękniejszych i transformujacych doświadczeń. Całkowite wejście w ciało i odpłynięcie. 

Masaż gorącymi liściastymi witkami to jakby kochać się z lasem. To jedno z piękniejszych i transformujacych doświadczeń. Całkowite wejście w ciało i odpłynięcie. 

* Gorący masaż witkami w saunie
* Uwalnianie emocji i napięć z ciała
* Relaksacja i kąpiel dźwiękowa

Czym jeszcze jest Uzdrowisko Parostacja?

Akademia Parostacja

Miejsce gdzie organizujemy warsztaty z masażu witkami i saunamistrzowania w naszym stylu i spotkania poświęcone nauce masażu.

Ale nie tylko, w planach mamy warsztaty ceramiczne, kulinarne, z arte terapii i wiele wiele innnych.

Możesz także zorganizować także w przestrzeni Parostacji swoje warsztaty.

Mo

 

Kombucha Lab Parostacja

Tu powstaje nasza craftowa kombucha / herbucha / yerbucha i inne cudowne eliksiry znane jako „Mikstura”. Część z nich specjalnie stworzona została by ugasić pragnienie i dostarczyć niezbędnych składników po kąpieli saunowej. Miksturę możesz spróbować w Parostacji przy okazji saunowania, jest to forma cegiełki na rozbudowę przestrzeni.

Sauna społeczna

Kąpiel saunowa przynosi oczyszczenie nie tylko ciała, ale jest kąpielą ducha. Praktykując czynienie dobra swojemu ciału, czynimy siebie lepszymi,  stajemy się zdrowsi fizycznie i psychicznie, zrzucamy stresy, poprawiamy sobie humor. A będąc lepszymi czynimy lepszymi świat, w którym żyjemy.

Chcemy żeby każdy mógł korzystać z sauny nie zależnie od swoich możliwości finansowych. Dlatego zwykle raz w miesiącu otwieramy naszą saunę dla wszystkich.

Saunktuarium – miejsce mocy

Marynin to wyjątkowe miejsce na mazowszu, ponieważ wybijają tu źródła. Źródła wody. A w nas źródła energii do życia. Jesteśmy azylem dla miejskiego zgiełku. Przyjdz i nadałduj się tą energią. Usiądź i pomedytuj przy kapliczce świętego ognia na środku jeziora otoczonego lasem.  Wsłuchaj się w siebie, wsłuchaj się w naturę.

Dzikie SPA

Sama sauna to jedno. Druga to co się w niej i wokół niej dzieje. Możesz skosztować u nas całego szeregu zabiegów dających sanitas per aquam („zdrowie przez wodę”) pochodzących z tradycji łaźniowych różnych kultur. Konkretnie: – gorących kąpieli w ziołach  – mycia, peelingów i pielęgnacji (hammam), szmalcowania (tradycja żydowska), masażu i chłosty witkami (wschodnia i północna europa), 

Saunatorium

Marynin to wyjątkowe miejsce na mazowszu, ponieważ wybijają tu źródła. Źródła wody. A w nas źródła energii do życia. Przyjdz i nadałduj się tą energią. Usiądź i pomedytuj przy kapliczce świętego ognia na środku jeziora otoczonego lasem.

Wit Lucjan

Nazywam się Wit Lucjan. Poczułem powołanie i postanowiłem zostać bannikiem i masażystą, żeby móc dawać innym doznania i uzdrawiającą moc masażu witkami, który odkryłem podczas podróży na wschód.

Zapraszam do poznania mojej historii,
chętnie opowiem Wam o swojej misji.

Masaże w gabinecie Radykalny Relaks 

 W Parostacji wykonujemy przede wszystkim masaże w saunie.

Natomiast część masaży – powięziowy, tkanek głębokich i tantryczny wykonujemy poza sauną. Robimy to w ciepłych miesiącach, w lesie, w naturze.

Na masaże poza sauną -zapraszamy do gabinetu Radykalnego Relasku zlokalizowanego w Warszawie na Wawrze.

 

Wspaniała ekipa.
Sauna społeczna.

Nie reklamujemy się sztucznie, wolimy jeśli odnajdziesz nas organicznie. Odwiedzają nas znajomi, znajomi znajomych. Ciekawi ludzie ciągnący do natury, błogostanu, miejsca z dobrą energią, muzyką, ruchem. To tworzy wyjątkowy klimat naszego miejsca. Ale nie jesteśmy zamknięci na osoby z zewnątrz – wręcz odwrotnie. Ze względu na naszą misję.

„Rozmowy w parze”
Podcast z sauny, nie tylko o saunie.

Gorąca sauna, gorące rozmowy.

Inspirujące rozmowy z ludzmi nie tylko z naszej saunowo-masażowej-praco-ciałowej-psychoterapeutycznej-zdrotonej bańce. 

 

Parostacja na wynajem

Poza organizowanymi przez nas saunowaniami, ceremoniami, misteriami i masażami, możesz przyjechać do nas doświadczyć naszego miejsca w swoim gronie.

Sauna na wynos

Saunowóz to sauna na kołach, a Beczkowóz przewoźne jacuzzi. Zabieramy je na festiwale i imprezy i wydarzenia, skontaktuj się jeśli chcesz żebyśmy z nimi odwiedzili Twoje miejsce.

Saunowisko

Parostacja to krewna Saunowiska w Krągu i Saunowiska w Kępie, czyli dwóch niepowtarzalnych miejsc noclegowych nad morzem i nad jeziorami w lasach, na pograniczu Kaszub i województwa Zachodniopomorskiego.

Przepiękne drewniane domy z saunami i beczkami można wynajmować przez cały rok.

Wesprzyj rozwój Parostacji

Żebyśmy mogli się rozwinąć potrzeba nam wsparcia finansowego.

Utworzyliśmy zrzutkę na rozwój przestrzeni.
Będziemy wdzięczni za każdy datek.
Im szybciej uda nam się wspólnie zebrać niezbędne środki tym szybciej zrobimy tam nie tylko saunowy raj, azyl dla miasta, magiczne miejsce jakiego jeszcze nie było.

Mniejsze kwoty możecie wpłacać także BLIKIEM.
Numer 601857733

Chcesz z nami budować razem Parostację?

Można rozwój Parostacji wspierać nie tylko finansowo – możesz np. wpaść pomóc w pracach ogrodniczych, terenowych, budowlanych, pomalować budki dla ptaków, przynieść drewno czy zrobić ładne napisy na tabliczkach albo przyjść na saunę z jedzeniem żeby wszystkich poczęstować – sposobów jest wiele.

Zabierz ze sobą znajomych – to też jest potężna forma wsparcia.

Podaj swój adres mailowy, prześlemy wszystkie szczegóły (dodamy Cię do grupy na FB)

Adres

Strzelecka 10, Marynin
obok Grodziska Mazowieckiego

Kontakt telefoniczny

(+48) 601 85 77 33

E-mail

saunowoz@saunowisko.pl